Współpraca

Firma OMTECH poszukuje poważnych Partnerów biznesowych z doświadczeniem w usługach monitorowania i lokalizacji pojazdów.

Współpraca z Omtech

Firma OMTECH poszukuje poważnych Partnerów biznesowych, zarówno z doświadczeniem w usługach monitorowania i lokalizacji pojazdów, jak i tych, którzy dopiero planują rozwinąć swą działalność w tym kierunku.

Jeżeli posiadasz działalność gospodarczą, widzisz potencjał na rynku lokalnym lub chciałbyś zaistnieć na rynku ogólnopolskim z usługą monitorowania pojazdów i szukasz profesjonalnego Partnera z odpowiednim zapleczem, zgłoś się do nas.

Już dzisiaj możesz stać się konkurencyjny na rynku, rozpocząć świadczenie usługi, bez inwestowania w tworzenie rozległej infrastruktury.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie w systemie Partnerskim. Nawiążemy współpracę z podmiotami, które będą dalej dystrybuować sprzęt i świadczyć usługę dla klienta końcowego pod własną marką.

Zapewniamy zaplecze w postaci profesjonalnej, zdublowanej serwerowni, stałego- 24h wsparcia IT, nowoczesnego, niezawodnego i stale rozwijającego się systemu monitorowania flot.